Certificates Of Achievement
CERTIFICATES OF ACHIEVEMENT - MARCH 2020
[updated 13th March 2020 @ 10.45am]
Saturday
Saturday Certificates Of Achievement for March 2020. Lauren's Classes
Lauren's Classes |
8.30am |
Beginner 2 |
Lucas Hedges Hassanali |
9.00am |
Beginner 2 |
Riya Rai |
9.30am |
Beginner 4 |
Tumini Toby |
10.00am |
Beginner 3 |
Amarrah Khan |
10.40am |
Backcrawl |
Johnny Palmer |
11.10am |
Frontcrawl |
Lucy Gallup |
11.40am |
Beginner 3 |
Samuel Watson |
12.10am |
Beginner 4 |
Aidan Jones |
Saturday Certificates Of Achievement for March 2020. Jan's Classes
Jan's Classes |
8.20am |
Breastroke |
Dylan White |
8.50am |
Backcrawl |
Ava White |
9.20am |
Frontcrawl |
Sophia Tang |
9.50am |
Breastroke |
Raul Dixon-Smith |
10.30am |
Beginner 2 |
Andrea Gaban |
11.00am |
Beginner 1 |
Jack Kelliher |
11.30am |
Beginner 1 |
Gurshabad Singh Randhawa |
12.00pm |
Beginner 2/3 |
Sydney Bennett |
Sunday
Sunday Certificates Of Achievement for March 2020. Jan's Classes
Jan's Classes |
8.30am |
Beginner 2 |
Amay Basra |
9.00am |
Beginner 3 |
Dylan Brown |
9.30am |
Beginner 1 |
Sebastian Cooper |
10.00am |
Breastroke |
Zidane Bhanji |
10.40am |
Beginner 4 |
Isaac Bhanji |
Sunday Certificates Of Achievement for March 2020. Danielle's Classes
Danielle's Classes |
8.20am |
Beginner 4 |
Poppy Turner |
8.50am |
Frontcrawl |
Elizabeth Parry |
9.20am |
Backcrawl |
Charlie Ashwood |
10.00am |
Beginner 2 |
Madison Thorn |
10.30am |
Beginner 1 |
Aksharth Pandugala |
Monday
Monday Certificates Of Achievement for March 2020. Anne's Classes
Anne's Classes |
4.20pm |
Frontcrawl |
Oskar Krawczyk |
4.50pm |
Backcrawl |
Deven Daurka |
5.20pm |
Backcrawl |
Ricardo Walker |
5.50pm |
Frontcrawl |
Deni Martucci |
6.30pm |
Beginner 2 |
Samragi Sharm |
7.00pm |
Beginner 3 |
Abhinav Saravanan |
7.30pm |
Beginner 4 |
Zak Mitchell |
Monday Certificates Of Achievement for March 2020. Jan's Classes
Jan's Classes |
4.30pm |
Beginner 3 |
Archie Huntley |
5.00pm |
Beginner 1 |
Andrew Warner |
5.30pm |
Beginner 2 |
Myra Banoo |
6.10pm |
Beginner 4 |
Florence Lavender |
6.40pm |
Breastroke |
Amar Sidhu |
7.10pm |
Frontcrawl |
Dollcee Lennon |
7.40pm |
Backcrawl |
Ali Aldelou |
Tuesday
Tuesday Certificates Of Achievement for March 2020. Noeleen's Classes
Noeleen's Classes |
4.30pm |
Beginner 1 |
Oscar Shepherd |
5.00pm |
Beginner 3 |
Evan Asmussen |
5.30pm |
Beginner 2 |
Darcy Stonebanks |
6.00pm |
Beginner 4 |
Khalil Mohammed |
Tuesday Certificates Of Achievement for March 2020. Jan's Classes
Jan's Classes |
4.20pm |
Backcrawl |
Oscar Cortes |
4.50pm |
Frontcrawl |
Tye Gaillard |
5.20pm |
Backcrawl |
Josh Lavada |
5.50pm |
Breastroke |
Kaiden Nicoll |
Wednesday
Wednesday Certificates Of Achievement for March 2020. Noeleen's Classes
Noeleen's Classes |
4.30pm |
Beginner 2 |
Lavya Sharma |
5.00pm |
Beginner 1 |
Alexandra Davidian |
5.30pm |
Beginner 3 |
Alex Visekruna |
6.10pm |
Beginner 2 |
Cora Walsh |
6.40pm |
Backcrawl |
Andreas De-Angelis |
7.10pm |
Frontcrawl |
Rosalee Rickwood |
7.40pm |
Breastroke |
Louis Gordon |
Wednesday Certificates Of Achievement for March 2020. Anne's Classes
Anne's Classes |
4.20pm |
Backcrawl |
Alexis Afrifa |
4.50pm |
Frontcrawl |
Sereene Bhandal |
5.20pm |
Backcrawl |
Ayan Jamal |
6.00pm |
Breastroke |
Jaxen Draper |
6.30pm |
Beginner 3 |
Matthew Maher |
7.00pm |
Beginner 2 |
Jack Herlihy |
7.40pm |
Beginner 4 |
Neriah Davis |
WELL DONE TO YOU ALL